Nacibey Makina Sanayi Hikayesi

Güncelleme tarihi: 21 Haz 2021


Nacibey Makina Sanayi Hikayesi

HAKKIMIZDA

  • ​NACİBEY MAKİNA, Tabak Kapatma Makinaları alanında Yaklaşık 10 yıllık bir tecrübeyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir ekip tarafından kuruldu.

  • Herşeyin merkezinde insan olduğu bilinciyle hareket etmeyi kendine prensip edinen firma yöneticileri, bu amaca hizmet edecek bir kadroyla yola çıktı. Firmamız bu amaç çerçevesinde müşteri değil dostlarına hizmet etmeyi kendisine misyon olarak belirledi.

  • Bu prensiplerin yanında ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firma elemanları, sektörde bir fark yaratmayı hedeflemektedirler.

Nacibey Makina Müşteri Memnuniyeti Politikası

  • Nacibey Makina, Tabak Kapatma Makinası Üretiminde müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı , müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

  • Müşterilerimiz velinimetimizdir.


7 görüntüleme0 yorum