top of page

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

naturapack - nacibey makina - tabak sepeti - volvac - lipovack - livopack - apack - dmr ambalaj - karton tabak - karton gıda kapları - kullanat tabaklar - jetpack -
 • NACİBEY MAKİNA, Yaklaşık 10 yıllık bir tecrübeyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir ekip tarafından kuruldu.

 • Herşeyin merkezinde insan olduğu bilinciyle hareket etmeyi kendine prensip edinen firma yöneticileri, bu amaca hizmet edecek bir kadroyla yola çıktı. Firmamız bu amaç çerçevesinde müşteri değil dostlarına hizmet etmeyi kendisine misyon olarak belirledi.

 • Bu prensiplerin yanında ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firma elemanları, sektörde bir fark yaratmayı hedeflemektedirler.

 

nacibey_logo

Nacibey Makina Müşteri Memnuniyeti Politikası 

 • Nacibey Makina, Tabak Kapatma Makinası Üretiminde müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı , müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

 •  

  ABOUT US
  ​ ​

  • NACIBEY MAKİNA was founded by a team aiming to bring together nearly 10 years of experience under the same roof.

  • The company executives, who take it as a principle to act with the awareness that the human being is at the center of everything, set out with a staff that will serve this purpose. Within the framework of this purpose, our company has determined to serve its friends, not customers, as its mission.

  • In addition to these principles, the company's employees, who always take care to keep product quality and absolute customer satisfaction at the forefront, aim to make a difference in the sector.

  ​ ​

  Nacibey Makina Customer Satisfaction Policy

  ​ ​

  • Nacibey Makina, in the production of Plate Sealing Machine, can easily convey the demands and dissatisfaction of its customers, these are handled objectively, fairly, carefully and confidentially, evaluated in a way that will not contradict the legal conditions and our company policy, the necessary improvements and controls are constantly made to prevent the same dissatisfaction from recurring. It follows a customer-oriented approach, based on transparency in its relations, accepting the resolution of all customer dissatisfaction as its main principle.

  ​ ​

  • Our customers are our benefactor.

   

  Nacibey Makina Hakkında
  nacibeymakina
   
  2015 YILINDAN BU YANA İMALATINI

  YAPTIĞIMIZ MAKİNALARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

  Nacibey Makina Hakkında
  bottom of page