top of page

ΧΑΚΚΙΜΙΖΝΤΑ

BİZ KİMİZ

naturapack - nacibey makina - tabak sepeti - volvac - lipovack - livopack - apack - dmr ambalaj - karton tabak - karton gıda kapları - kullanat tabaklar - jetpack -
  • NACİBEY MAKİNA, Yaklaşık 10 yıllık bir tecrübeyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir ekip tarafından kuruldu.

  • Herşeyin merkezinde insan olduğu bilinciyle hareket etmeyi kendine prensip edinen firma yöneticileri, bu amaca hizmet edecek bir kadroyla yola çıktı. Firmamız bu amaç çerçevesinde müşteri değil dostlarına hizmet etmeyi kendisine misyon olarak belirledi.

  • Bu prensiplerin yanında ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firma elemanları, sektörde bir fark yaratmayı hedeflemektedirler.

 

nacibey_logo
Nacibey Makina Müşteri Memnuniyeti Politikası 
  • Nacibey Makina, Tabak Kapatma Makinası Üretiminde müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı , müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, αλλά müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklasımı takip et mektedir.

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ
​ ​

  • Η NACIBEY MAKİNA ιδρύθηκε από μια ομάδα με στόχο να συγκεντρώσει σχεδόν 10 χρόνια εμπειρίας κάτω από την ίδια στέγη.

  • Τα στελέχη της εταιρείας, που θεωρούν ως αρχή να ενεργούν με επίγνωση ότι ο άνθρωπος βρίσκεται στο επίκεντρο των πάντων, ξεκίνησαν με ένα επιτελείο που θα εξυπηρετεί αυτόν τον σκοπό. Στο πλαίσιο αυτού του σκοπού, η εταιρεία μας έχει αποφασίσει να εξυπηρετεί τους φίλους της και όχι τους πελάτες ως αποστολή της.

  • Εκτός από αυτές τις αρχές, οι εργαζόμενοι της εταιρείας, που φροντίζουν πάντα να διατηρούν την ποιότητα των προϊόντων και την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών στην πρώτη γραμμή, στοχεύουν να κάνουν τη διαφορά στον κλάδο.

​ ​

Πολιτική ικανοποίησης πελατών Nacibey Makina

​ ​

  • Η Nacibey Makina, στην παραγωγή του Plate Sealing Machine, μπορεί εύκολα να μεταφέρει τις απαιτήσεις και τη δυσαρέσκεια των πελατών της, αυτές αντιμετωπίζονται αντικειμενικά, δίκαια, προσεκτικά και εμπιστευτικά, αξιολογούνται με τρόπο που δεν θα έρχεται σε αντίθεση με τις νομικές προϋποθέσεις και την πολιτική της εταιρείας μας, την Γίνονται συνεχώς απαραίτητες βελτιώσεις και έλεγχοι για να μην επαναληφθεί η ίδια δυσαρέσκεια. Ακολουθεί μια πελατοκεντρική προσέγγιση, βασισμένη στη διαφάνεια στις σχέσεις της, αποδεχόμενη την επίλυση κάθε δυσαρέσκειας των πελατών ως κύρια αρχή της.

​ ​

  • Οι πελάτες μας είναι οι ευεργέτες μας.

 

Nacibey Makina Hakkında
nacibeymakena
 
2015 YILINDAN BU YANA İMALATINI

YAPTIĞIMIZ MAKİNALARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Nacibey Makina Hakkında
bottom of page